Christmas Bonus Draw Results

Best of Luck to all our players! The winner for each weekly draw will be posted here.

Draw 1 - Friday 19th October

Winner Details: 

  1. N. Teehan, Shinrone, Co. Offaly
  2. P. Murray, Dublin 4
  3. M. O’Mahoney, Clonmel, Co. Tipperary
  4. M. Taylor, Ballygar, Co. Galway
  5. E. Stokes, Urlingford, Co. Kilkenny

Draw 2 - Friday 26th October

Winner Details: 

  1. S. McCann, Newry, Co Down
  2. E. Leigh, Athy, Co Kildare
  3. M. McDermott, Clondalkin, Dublin 22
  4. C. Murphy, Limerick, Co Limerick
  5. E. Dalton, Dublin 13

Draw 3 - Friday 2nd November

Winner Details: 

  1. L. O’Shea, Kinsale, Co Cork
  2. A. McCarthy, Navan, Co Meath
  3. J. Foley, Dundalk, Co Louth
  4. I. Sulca, Finglas, Dublin 11
  5. D. Boland, Kilcullen, Co Kildare

Draw 4 - Friday 9th November

Winner Details: 

  1. D. Molloy, Clonsilla, Dublin 15
  2. J. Shields, Bettystown, Co Meath
  3. K. Jordan, Belgooly, Co Cork
  4. B. Burke, Ballyfermot, Dublin 10
  5. R. Murphy, Athboy, Co Meath

Draw 5 - Friday 16th November

Winner Details: 

  1. N. Dreimanis, Gorey, Co Wexford
  2. S. Cregan, Bandon, Co Cork
  3. M. O’Brien, Midleton, Co Cork
  4. A. O’Brien, Ballyshannon, Co Donegal
  5. H. Farnan, Enniscorthy, Co Wexford

Draw 6 - Friday 23rd November

Winner Details: 

  1. Z. O'Shea, Dublin 1
  2. T. Kelly, Dublin 6W
  3. M. Gallagher, Achill, Co Mayo
  4. C. Nee, Mountbellew, Co Galway
  5. J. Fitzsimons, Manor Kilbride, Co Wicklow

Draw 7 - Friday 30th November

Winner Details: 

  1. B. O’Rourke, Dublin 24
  2. P. Maloney, Swinford, Co Mayo
  3. M. Carroll, Deansgrange, Co Dublin
  4. E. Auckinson, Bawnboy, Co Cavan
  5. M. Clark, Brannockstown, Co Kildare

Draw 8 - Friday 7th December

Winner Details: 

  1. A. Swiatkowska, Rochestown, Co Cork
  2. S. Rodionba, Dundalk, Co Louth
  3. C. Lawlor, Borris, Co Carlow
  4. R. Larkin, Elphin, Co Roscommon
  5. J. Brennan, Dundalk, Co Louth

Draw 9 - Friday 14th December

Winner Details: 

  1. P. Montgomery, Dublin 2
  2. D. Casserly, Tulsk, Co Roscommon
  3. D. Higgins, Ballyvolane, Co Cork
  4. D. McDonnell, Kells, Co Meath
  5. D. Freeman, Dublin 6W

Draw 10 - Friday 21st December

Winner Details: 

  1. C Fitzsimons, Athlone, Co Westmeath
  2. S Prendergast, Clifden, Co Galway
  3. J Aston, Carrickmines, Dublin 18
  4. S Moran, Balla, Co Mayo
  5. J Martins, Tullamore, Co Offaly

Draw 11 - Friday 28th December

Winner Details: 

  1. S Fleming, Dublin 11
  2. A Kelly, Edenderry, Co Offaly
  3. E Ryzhenkova, Celbridge, Co Kildare
  4. M Nierobisz, Thurles, Co Tipperary
  5. K Byrne, Dublin 13

Final Draw - Wednesday 10th April 2019

Winner Details: 

  1. D. Straatjes, Monksland, Co Roscommon
  2. M. Perry, Dublin 1
  3. D. Moloney, Kilbrittain, Co Cork
  4. D. Headen, Timahoe, Co Laois
  5. A. Greer, Dublin 3